Wybór nowego sklepu - Jak dodać nowy sklep?

Utworzone przez Jakub Proch, Zmodyfikowano dnia czw, 18 Lip o 12:32 PO POŁUDNIU wg Dominika Bednarska

Nowy sklep przypiszesz do swojego konta poprzez zakładkę "Konto" => "Twoje sklepy" => "Nowy sklep": https://app.takedrop.pl/pages/account/shopslub poprzez bezpośrednie przekierowanie z poziomu listy sklepów:
Po przejściu do tego widoku wystarczy kliknąć przycisk "Wybieram" przy wybranej hurtowni. Następnie do Twojego konta zostanie przypisany sklep oparty o produkty i kategorie wybranej przez Ciebie hurtowni. Cały proces trwa do kilku minut (czas zależny od ilości produktów w hurtowni).


Listę sklepów przypisanych do swojego konta znajdziesz w zakładce "Twoje sklepy": https://app.takedrop.pl/pages/account/shops 


W powyższej zakładce możesz także zarządzać sklepami (usunąć je całkowicie lub usunąć wszystkie produkty i kategorie - pamiętaj, jest to akcja nieodwracalna).


Informacja "Obecnie wykorzystałeś 1 z 5 dostępnych sklepów" informuje o tym, ile jeszcze możesz przypisać sklepów do Twojego konta. W tym przypadku mamy jeszcze cztery wolne sloty.Dodany sklep pojawi się w lewym górnym rogu panelu w rozwijanej zakładce:
Ikoną "oczka" możesz wejść w podgląd każdego ze swoich sklepów. 
Czy ten artykuł był pomocny?

To wspaniale!

Dziękujemy za opinię

Przepraszamy, że nie udało nam się pomóc!

Dziękujemy za opinię

Daj nam znać, jak możemy ulepszyć ten artykuł!

Wybierz co najmniej jeden powód
Wymagana weryfikacja captcha.

Wysłano opinię

Doceniamy Twój wysiłek i postaramy się naprawić artykuł