Aliexpress vs Hurtownie. Dlaczego jednak platforma sprzedażowa?

Utworzone przez Paweł Skrzypczyk, Zmodyfikowano dnia Fri, 18 Aug 2023 o 11:37 AM wg Dominika Bednarska

Działalność: 

Większość polskich hurtowni wymagać będzie prowadzenia działalności. 

Dropowanie z AliExpress nie wymaga prowadzenia działalności


Ceny produktów: 

Ceny produktów są po prostu często niższe aniżeli w hurtowniach, Twoje zyski zwiększa dodatkowo darmowa dostawa z AliExpress gdzie w hurtowni to zwykle dodatkowe koszty w wysokości ok. 15 PLN. 


Dostępność produktów: 

Większość aukcji na aliexpress ma ogromne stany magazynowe, nawet po kilka - kilkanaście tysięcy sztuk produktu. W hurtowniach zwykle jest to kilkanaście - kilkadziesiąt sztuk.

*Na aliexpress zwykle ten sam produkt sprzedaje też więcej aniżeli 1 sprzedawca, jeżeli towar się skończy u jednego z nich (bądź 2 sprzedawca zaproponuje lepszą cenę!) to bez problemu kupimy ten sam produkt u drugiego sprzedawcy. 

W przypadku hurtowni trzeba by zawiesić sprzedaż produktu, następne zatowarowanie może być kwestią dni, tygodni lub nawet miesięcy. 


Nowe trendy produkty: 

Na aliexpress nowinki znajdziesz natychmiast - możesz zostać jednym z pierwszych sprzedawców wybranego produktu na naszym rynku i zarobić najwięcej.

Zanim trendujący towar znajdzie się w hurtowni, rynek może być już pełny ofert konkurencji / mocno przesycony / poza najlepszym okresem sprzedażowym lub nawet zupełnie wyjść z mody. 


Automatyzacja:

Stworzyliśmy automatyzację, która pozwala łatwo importować produkty na Twój sklep, aktualizować produkty oraz automatycznie przekazywać zamówienia - zamiast ręcznego przekazywanie każdego zamówienia na stronie hurtowni.


Zwroty:

Bezwzględna możliwość wykonania zwrotu na aliexpress!

Przy współpracy z hurtownią zwroty natomiast zwykle musisz brać na siebie lub ponosić dodatkowe koszty.Podsumowanie: 


Wszystkie powyższe elementy składają się na to iż, na ten moment obroty sprzedawców na AliExpress są już ponad 3x razy większe aniżeli dla całej reszty zintegrowanych hurtowni w TakeDrop razem wziętych. 


Bonus: 


Każda osoba, która zakupiła integrację z AliExpress może przypisać sobie gotowy sklep z top 100 bestsellerami, zupełnie za darmo  


Przejdź do zakładki "Wybór sklepu": https://app.takedrop.pl/knowledge/shops i kliknij "Wybieram" *Odczekaj kilka minut na import sklepu, pojawi się na liście sklepów =>  Jak mogę przełączyć się na inny z moich sklepów?  


Jeśli jeszcze nie masz integracji z AliExpress, możesz ją kupić w tym miejscu https://app.takedrop.pl/integrations/view/49


Czy ten artykuł był pomocny?

To wspaniale!

Dziękujemy za opinię

Przepraszamy, że nie udało nam się pomóc!

Dziękujemy za opinię

Daj nam znać, jak możemy ulepszyć ten artykuł!

Wybierz co najmniej jeden powód

Wysłano opinię

Doceniamy Twój wysiłek i postaramy się naprawić artykuł