AliExpress - dlaczego produkt pobiera się z inną ceną?

Utworzone przez Paweł Skrzypczyk, Zmodyfikowano dnia Wed, 17 Apr 2024 o 02:21 PM wg Emilia Kowal

Różnica między ceną produktu na aukcji w AliExpress a tą pobraną przy imporcie produktu i widoczną w Twoim sklepie najczęściej związana jest z ofertą powitalną na pierwsze zamówienie w AliExpress (ewentualnie z inną akcją promocyjną) - oznaczenie "Na powitanie"/"Oferta powitalna".
W przypadku, gdy sprzedawca na AliExpress włączy taką ofertę do aukcji, zawsze pobierana będzie pogrubiona kwota, z której jednak skorzystać można tylko raz przy pierwszym zakupie. Regularna cena jest wtedy tymczasowo przekreślona i zapisana mniejszą czcionką (ale to do niej docelowo należy doliczyć swoją marżę).


Pamiętaj, aby zawsze zwracać uwagę na oferty specjalne. W przypadku importu produktu z takiej aukcji należy wyłączyć aktualizację ceny produktu:
i wprowadzić regularną cenę ręcznie w wariancie produktu według instrukcji: Zmiana ceny dla wybranego produktuDodatkowo w produktach z ofertą powitalną na początku dostępna ilość jest określona jako =1, dlatego z taką ilością produkt pobrany zostanie do sklepu. Aby nie blokować składania zamówień, możesz ręcznie zwiększyć stan magazynowy produktu, edytując ilość w tym samym miejscu co cenę - w szczegółach produktu w sekcji "Ceny i warianty":


Czy ten artykuł był pomocny?

To wspaniale!

Dziękujemy za opinię

Przepraszamy, że nie udało nam się pomóc!

Dziękujemy za opinię

Daj nam znać, jak możemy ulepszyć ten artykuł!

Wybierz co najmniej jeden powód
Wymagana weryfikacja captcha.

Wysłano opinię

Doceniamy Twój wysiłek i postaramy się naprawić artykuł