Fanpage. Media społecznościowe - co mogę tam zamieszczać?

Utworzone przez Paweł Skrzypczyk, Zmodyfikowano dnia Wed, 31 Jan 2024 o 10:02 AM wg Dominika Bednarska

Pomysły na aktywności w social mediach (fanpage): 

1) Konkursy i giveawaye - zorganizuj konkurs, aby zwiększyć zaangażowanie Userów. Możesz poprosić o udostępnienie postu, oznaczenie znajomych, komentarz z odpowiedzią na pytanie lub zachęcić do wykonania zadania związanego z Twoim sklepem internetowym.

2) Recenzje i opinie - poproś swoich klientów o pozostawienie recenzji i opinii na swoim profilu. To zwiększy zaangażowanie i zbuduje zaufanie do strony.

3) Relacje/stories - pokaż swoje produkty, wrzuć informacje o nowościach.


4) Real Time Marketing - wykorzystaj aktualne trendy, święta lub okazje specjalne do tworzenia postów inspirowanych sezonowością, np. walentynkowe karty, dekoracje świąteczne, itp.


5) Posty z pytaniami - zachęcisz tym Użytkowników do aktywności. Możesz zadawać pytania związane ze sklepem, zapytać o opinie na temat produktów, lub zapytać o pomysły na nowe produkty.


6) Poradniki i artykuły - tworzenie ich pomoże Twoim klientom w wyborze produktów lub dostarczą im cennych informacji związanych z Twoją branżą.

7) Współpraca z influencerami - takie osoby znacząco pomogą w promocji Twojego sklepu internetowego i zwiększą Twoje zasięgi. W dzisiejszych czasach są traktowani przez innych jako autorytety i mają posłuch.


8) Szybkie odpowiedzi - odpowiadaj w miarę możliwości szybko na pytania i komentarze od klientów, aby pokazać, że doceniasz ich uwagę i chcesz pomóc w rozwiązaniu problemów.

Czy ten artykuł był pomocny?

To wspaniale!

Dziękujemy za opinię

Przepraszamy, że nie udało nam się pomóc!

Dziękujemy za opinię

Daj nam znać, jak możemy ulepszyć ten artykuł!

Wybierz co najmniej jeden powód

Wysłano opinię

Doceniamy Twój wysiłek i postaramy się naprawić artykuł