Integracja z UpSell

Utworzone przez Dominika Bednarska, Zmodyfikowano dnia pt, 19 Kwi o 9:46 RANO wg Emilia Kowal

UpSell - dzięki tej integracji zaproponujesz klientowi przy kasie dodatkowe produkty, które uzupełnią ofertę produktu głównego. Sprzedajesz smartwatcha? Zaoferuj klientowi ozdobne pudełko na prezent czy dodatkowe bransolety/paski, aby personalizować wygląd produktu.


Link do integracji: https://app.takedrop.pl/integrations/view/18


Aby aktywować tę opcję w sklepie, należy zaznaczyć co najmniej jeden z dostępnych checkboxów w ustawieniach integracji:"Pokaż w kasie sklepu jako popup" - powoduje wyświetlanie okienka z powiązanymi produktami w momencie przejścia do formularza zamówienia, które można zamknąć, na przykład: "Pokaż w kasie sklepu jako box" - powoduje wyświetlanie widoku powiązanych produktów na formularzu zamówienia, jako stałego elementu, którego nie można zamknąć/ukryć, na przykład:Dodatkowo możesz stworzyć własny tytułowy tekst w sekcji UpSell:Aby dodać w głównym produkcie dodatkowe, powiązane produkty należy:


- spisać np. do notatnika numery ID LUB nazwy produktów, które docelowo mają wyświetlać się jako dodatkowe. Informacje te znajdziesz w niżej zaznaczonym miejscu na karcie produktu:- przejść do edycji głównego produktu, otworzyć sekcję "Powiązane produkty", a następnie wybrać opcję "Dodaj powiązany produkt":W edytorze, który następnie się wyświetli, wystarczające będzie wprowadzenie skopiowanego wcześniej numeru ID bądź nazwy i zatwierdzenie działania przyciskiem "Dodaj":Taki produkt domyślnie oznaczony jest jako "Opublikowany", natomiast w każdej chwili można wyłączyć go z podglądu w ramach UpSell lub całkowicie usunąć:Jeśli wybrany produkt ma różne warianty (rozmiar, kolor itp), każdy z nich dodatkowo posiada przypisany unikalny numer ID - w takiej sytuacji najlepiej jest skopiować numer ID wybranego wariantu i taki wprowadzić w wyszukiwarce przy dodawaniu UpSell. 


Numer ID wariantu znajdziesz w szczegółach produktu, w sekcji "Ceny i warianty":


Czy ten artykuł był pomocny?

To wspaniale!

Dziękujemy za opinię

Przepraszamy, że nie udało nam się pomóc!

Dziękujemy za opinię

Daj nam znać, jak możemy ulepszyć ten artykuł!

Wybierz co najmniej jeden powód
Wymagana weryfikacja captcha.

Wysłano opinię

Doceniamy Twój wysiłek i postaramy się naprawić artykuł