Edycja kodu HTML - TakeBuilder

Utworzone przez Łukasz Rydwański, Zmodyfikowano dnia czw, 11 Kwi o 10:55 RANO wg Emilia Kowal

Prosimy o zachowanie ostrożności podczas edycji kodu HTML/JavaScript na platformie. Manipulowanie kodem bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia może prowadzić do poważnych problemów technicznych i uszkodzenia funkcjonalności sklepu internetowego.


Jeśli nie masz podstawowej znajomości HTML i JavaScript, zalecamy powstrzymanie się od edycji kodu. Wprowadzanie zmian może naruszyć integralność strony, spowodować nieoczekiwane zachowanie, błędy w działaniu sklepu. 
Instrukcja korzystania z edytora:1. Rozpoczęcie edycji: Aby rozpocząć edycję należy najpierw kliknąć na ikonę HTML znajdującą się w prawym górnym rogu sekcji, którą chcemy edytować. Po kliknięciu zostanie otwarty edytor kodu HTML dla danej sekcji.


2. Dodawanie stylów: Aby zaimplementować style, należy umieścić tag `<style></style>` bezpośrednio pod znacznikiem `<section>`, który definiuje daną sekcję. Wewnątrz tagu `<style></style>` możesz dodawać style CSS, które zostaną zastosowane do zawartości tej sekcji. Poniżej przykład:
3. Zapisz zmiany: Upewnij się, że wprowadzasz zmiany zgodnie z zasadami poprawnej składni HTML i CSS, aby uniknąć błędów w wyświetlaniu treści na stronie. Po zakończeniu edycji możesz zapisać wprowadzone zmiany i zamknąć edytor, klikając odpowiednie przyciski ZAPISZ ZMIANY.
Pamiętaj, że wszelkie zmiany wprowadzane w kodzie powinny być przetestowane, aby upewnić się, że nie powodują one niepożądanych efektów na działanie strony internetowej.

 

Czy ten artykuł był pomocny?

To wspaniale!

Dziękujemy za opinię

Przepraszamy, że nie udało nam się pomóc!

Dziękujemy za opinię

Daj nam znać, jak możemy ulepszyć ten artykuł!

Wybierz co najmniej jeden powód
Wymagana weryfikacja captcha.

Wysłano opinię

Doceniamy Twój wysiłek i postaramy się naprawić artykuł