Konfiguracja płatności HotPay

Utworzone przez Dominika Bednarska, Zmodyfikowano dnia pon, 15 Kwi o 3:07 PO POŁUDNIU wg Emilia Kowal

Link do integracji: https://app.takedrop.pl/integrations/view/2


Rejestracji dokonasz pod linkiem https://hotpay.pl/rejestracja/. Po potwierdzeniu tożsamości i aktywowaniu konta, złóż wniosek o weryfikację Twojego sklepu. Wykonasz to w zakładce PRZELEWY ONLINE I BLIK => Nowy sklep.


Podczas składania wniosku o podpięcie bramki HotPay, operator udostępnia dokładne wytyczne, które musi spełnić Twój sklep dla podjęcia współpracy. Pełna lista jest dostępna TUTAJ - przed wysłaniem wniosku upewnij się, że wykonane zostały wszystkie kroki.


Po pomyślnym zatwierdzeniu Twojego sklepu przejdź do listy aktywnych usług (1-2):i kliknij na ikonę plusika (3) - wyświetli się "Sekret usługi", który należy skopiować w całości wraz z przecinkiem i wkleić w ustawieniach integracji po stronie TakeDrop w rubryce Sekret.


Następnie z powrotem na koncie HotPay wybierz opcję "Pokaż więcej" => "Ustawienia" - pojawi się okienko, w którym należy samodzielnie ustalić i uzupełnić "hasło użyte do notyfikacji". To hasło należy wpisać w ustawieniach integracji w TakeDrop w drugiej rubryce Hash notyfikacji.Dodatkowo, w ustawieniach sklepu w panelu HotPay, należy uzupełnić adres notyfikacji jako:

https://api.takedrop.pl/webhook/payment 


Pamiętaj, aby po uzupełnieniu informacji w ustawieniach zapisać wszystkie zmiany. To wszystko! Bramka została skonfigurowana. Warto sprawdzić, czy na pewno wszystko działa poprawnie - i wykonać testowe zamówienie w swoim sklepie.


____________________________________


- Na ostatniej stronie regulaminu zostały określone produkty, z jakimi nie można podjąć współpracy z operatorem: LINK


- W przypadku niejasności, problemów występujących po stronie operatora bramki, skontaktuj się bezpośrednio z Szymonem Węgrzynem, który jest opiekunem w HotPay: s.wegrzyn@leadgroup.pl


- Uwaga! Każda nowa domena czy zmiana istniejącego adresu sklepu wiąże się z tym, że trzeba wysłać nowy wniosek do weryfikacji strony. W przypadku braku zgłoszenia zmiany usługa zostanie wyłączona, a dalsza współpraca nie będzie możliwa.


Czy ten artykuł był pomocny?

To wspaniale!

Dziękujemy za opinię

Przepraszamy, że nie udało nam się pomóc!

Dziękujemy za opinię

Daj nam znać, jak możemy ulepszyć ten artykuł!

Wybierz co najmniej jeden powód
Wymagana weryfikacja captcha.

Wysłano opinię

Doceniamy Twój wysiłek i postaramy się naprawić artykuł