Całkowite pominięcie aktualizacji/Brak aktualizacji cen

Utworzone przez Jakub Proch, Zmodyfikowano dnia Fri, 12 Apr 2024 o 10:22 AM wg Emilia Kowal

Jeżeli potrzebujesz zmienić cenę jednego produktu nie zmieniając narzutów dla całego sklepu, wybierz checkbox "Aktualizacja cen wyłączona".


"Całkowite pominięcie aktualizacji" sprawi, że oprócz ceny nie będą aktualizowane: galeria zdjęć produktu, stany magazynowe i warianty produktu. 


Opcja ta jest przydatna np. jeżeli chcesz skasować lub stworzyć nowe warianty do gotowego produktu z AliExpress czy hurtowni i nie chcesz, aby automatyczna aktualizacja cofnęła wszystkie Twoje zmiany.


Pamiętaj, że w przypadku wyłączenia aktualizacji, szczególnie podczas kampanii reklamowej, trzeba będzie pilnować cen i ew. stanów magazynowych produktów z Twojego sklepu.


Jak odnaleźć produkt z AliExpress?POMINIĘCIE AKTUALIZACJI CEN/CAŁOŚCIOWEJ DLA WYBRANEGO PRODUKTU:


Z listy produktów: https://app.takedrop.pl/products/list przejdź do edycji wybranego produktu, przy którym chcesz wyłączyć aktualizację. Z menu w karcie produktu wybierz "Zaawansowane", a następnie w pierwszej wyświetlanej sekcji opcję "Edytuj": 

Możesz również wykonać to dla kilku produktów jednocześnie, w tym celu skorzystaj z instrukcji na końcu artykułu: Jak opublikować produkty?

Czy ten artykuł był pomocny?

To wspaniale!

Dziękujemy za opinię

Przepraszamy, że nie udało nam się pomóc!

Dziękujemy za opinię

Daj nam znać, jak możemy ulepszyć ten artykuł!

Wybierz co najmniej jeden powód

Wysłano opinię

Doceniamy Twój wysiłek i postaramy się naprawić artykuł