Funkcja tworzenia opisów z wykorzystaniem AI

Utworzone przez Dominika Bednarska, Zmodyfikowano dnia Fri, 12 Apr 2024 o 10:27 AM wg Emilia Kowal


Zapraszamy do skorzystania z nowej funkcji w postaci gotowych opisów produktów.

Opcja ta pozwoli Ci za jednym kliknięciem bezpośrednio w produktach generować profesjonalne i precyzyjne opisy dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji. 

Nasze narzędzie oparte na AI umożliwi Ci szybkie i skuteczne tworzenie treści, które:

- przyciągną uwagę klientów, 

- wyróżnią Twoje produkty na tle konkurencji,

- pomogą w zwiększeniu sprzedaży.


Obecnie w zakładce https://app.takedrop.pl/products/list w sekcji opisu w karcie produktu wyświetla się nowa opcja "Generuj opisy z AI" - zgodnie z poniższym widokiem:
Ważne! Aby móc zarządzać wygenerowanym gotowym opisem (zedytować go i opublikować na stronie sklepu), należy wcześniej przypisać do sklepu dowolny szablon z nowego kreatora TakeBuilder - więcej informacji TUTAJ.


Aby skorzystać z tej funkcji, konieczne będzie wykupienie jednorazowo określonej ilości opisów (do wyboru masz 1, 10 lub 50 opisów).


Ilość, którą wykupisz, obejmuje całe konto - dlatego będziesz mieć możliwość korzystania z generatora opisów na dowolnym ze swoich sklepów.


Aktualny limit do wykorzystania zawsze będzie się wyświetlać w prawym górnym rogu tej sekcji: "Ilość dostępnych opisów". 


Po wykupieniu opisów odpowiednio zwiększy się ilość dostępnych opisów i przycisk "Generuj opisy z AI" stanie się aktywny - po skorzystaniu poczekaj do kilku minut, aż AI wygeneruje pełny opis na bazie wszystkich informacji o Twoim produkcie:Gdy opis zostanie w pełni wygenerowany, na dole pojawi się odpowiedni komunikat: Aby wyświetlić wygenerowany opis i nanieść swoje zmiany, należy:


- zmienić motyw strony głównej na TakeBuilder TUTAJ;

*o własnym szablonie strony głównej więcej przeczytasz w naszym artykule,


- w opisie produkcie zmienić Typ opisu na "TakeBuilder":- a następnie wybrać opcję "Zapisz zmiany" i "Edytuj":W tak przygotowanej wersji opisu należy wstawić własne zdjęcie i opcjonalnie wideo produktowe, a także upewnić się czy wygenerowana treść jest poprawna. 


Korzystając z rozwijalnej opcji "Sekcje" po prawej stronie można dodawać kolejne bloki opisu: 
Klikając na wybrany element opisu po prawej stronie będziesz mieć dostęp do edytora umożliwiającego zmianę stylu treści/grafik:Poza tym możesz także dowolnie zmieniać kolejność wyświetlanych bloków opisu i wgrywać dla nich własne projekty przygotowane w HTML:
Pamiętaj, by po wprowadzeniu wszystkich zmian zapisać gotowy szablon opisu. 

Aby wrócić do karty produktu i swojego panelu, skorzystaj z opcji "Wyjście" dostępnej w lewym górnym rogu.Czy ten artykuł był pomocny?

To wspaniale!

Dziękujemy za opinię

Przepraszamy, że nie udało nam się pomóc!

Dziękujemy za opinię

Daj nam znać, jak możemy ulepszyć ten artykuł!

Wybierz co najmniej jeden powód
Wymagana weryfikacja captcha.

Wysłano opinię

Doceniamy Twój wysiłek i postaramy się naprawić artykuł