Opcja dodawania cech dla produktów

Utworzone przez Dominika Bednarska, Zmodyfikowano dnia śr, 10 Lip o 11:36 RANO wg Dominika Bednarska

Cechy produktu można dodać na dwa sposoby - grupowo bądź indywidualnie w pojedynczych produktach.


Jeśli posiadasz na swoim sklepie asortyment, który w specyfikacji ma wspólne cechy, takie jak np. producent, rodzaj zasilania, okres gwarancji, (...), możesz za jednym razem dodać je jednocześnie do wielu różnych produktów z poziomu listy: https://app.takedrop.pl/products/list 


W tym celu zaznacz wybrane produkty i kliknij na opcję "Edytuj zaznaczone".Następnie w nowym oknie zaznacz pozycję "Cechy" i kliknij na pustą rubrykę:Pojawi się widok, w którym będzie można dodać nową Cechę - określając jej nazwę i wartość. W polu z wartością możesz wprowadzać dowolną treść.Po uzupełnieniu i zatwierdzeniu danych nowa cecha zostanie dodana w kartach wybranych wcześniej produktów. Znajdziesz je zawsze w w sekcji "Ogólne" => "Cechy" w edycji danego produktu:
"Nazwa" cechy zawsze będzie wyświetlała się po lewej stronie, natomiast "wartość" będzie zapisana pogrubioną czcionką. Na poniższym przykładzie:

Nazwa cechy: Zasilanie

Wartość: siecioweZ poziomu danego produktu nowe cechy można dodawać za pomocą widocznego powyżej przycisku "Dodaj cechę".


Czy ten artykuł był pomocny?

To wspaniale!

Dziękujemy za opinię

Przepraszamy, że nie udało nam się pomóc!

Dziękujemy za opinię

Daj nam znać, jak możemy ulepszyć ten artykuł!

Wybierz co najmniej jeden powód
Wymagana weryfikacja captcha.

Wysłano opinię

Doceniamy Twój wysiłek i postaramy się naprawić artykuł