Bestsellery AI - odkrywaj produkty z największym potencjałem!

Utworzone przez Dominika Bednarska, Zmodyfikowano dnia Tue, 09 Apr 2024 o 11:44 AM wg Emilia Kowal

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudny może być wybór właściwych produktów do sprzedaży, dlatego stworzyliśmy zaawansowany algorytm wspierany technologią AI, który codziennie wyszukuje dla Ciebie potencjalne bestsellery spośród milionów produktów dostępnych online! Nową funkcjonalność znajdziesz w swoim panelu na stronie głównej: 

https://app.takedrop.pl/dashboardNa start otrzymujesz od nas 5 darmowych losowań do wykorzystania.


Po wykorzystaniu puli 5 darmowych losowań, codziennie po zalogowaniu na Twoim koncie będzie dostępna nagroda w postaci dodatkowego kolejnego darmowego losowania!


Uwaga! Niewykorzystane nagrody nie będą się kumulowały. 


Po wykorzystaniu dziennego limitu pojawi się timer odliczający czas do kolejnego losowania:Zdobywaj nagrody za regularność!


Korzystaj z darmowego losowania codziennie, a już trzeciego dnia serii otrzymasz gwarantowaną paczkę "Produkt na czasie", natomiast siódmego dnia - gwarantowaną paczkę "TakeDrop Selected"!


Jeśli w którymś dniu nie skorzystasz z bezpłatnego losowania, seria zaczyna się od początku (od 1 nagrody).


Kliknięcie na przycisk "Wylosuj produkt" każdorazowo powoduje zmniejszenie limitu i wygenerowanie nowego losu: Po zamknięciu okna z nowo wylosowanym produktem, zostanie on automatycznie przeniesiony do sekcji niżej "Twoje bestsellery". 


Z wylosowanych produktów możesz korzystać w obrębie całego konta, a nie konkretnego sklepu. Pamiętaj tylko, aby skorzystać z opcji "Dodaj do sklepu" dopiero po przejściu na wybrany sklep.


Dodania danego produktu do sklepu nie można cofnąć, jest to opcja jednorazowa - produktu nie będzie można przenieść później na inny sklep. Możesz korzystać z więcej niż jednego losowania dziennie - jeśli wykorzystasz swój limit, pojawi się przycisk "Odblokuj losowanie", który przeniesie Cię do cennika.


Wykupione losowania, w odróżnieniu od tych dostępnych domyślnie, w przypadku niewykorzystania będą przenosić się na kolejne dni.Po dodaniu produktu do sklepu znajdziesz go w zakładce https://app.takedrop.pl/products/list - po przejściu do edycji i otwarciu sekcji "Zaawansowane", możesz sprawdzić aukcję źródłową ze wszystkimi szczegółami (formy i koszty dostawy, opinie itp.), wybierając przycisk "Zobacz produkt u dostawcy":
Karty produktów nie są zedytowane - dlatego należy każdorazowo zmodyfikować tytuł produktu (zgodnie z naszym artykułem: Jak nazywać produkty?) i edytować opis (artykuły: Jak stworzyć skuteczny opis? oraz Funkcja tworzenia gotowych opisów z AI).
Czy ten artykuł był pomocny?

To wspaniale!

Dziękujemy za opinię

Przepraszamy, że nie udało nam się pomóc!

Dziękujemy za opinię

Daj nam znać, jak możemy ulepszyć ten artykuł!

Wybierz co najmniej jeden powód

Wysłano opinię

Doceniamy Twój wysiłek i postaramy się naprawić artykuł