Przypisywanie produktów do kategorii

Utworzone przez Paweł Skrzypczyk, Zmodyfikowano dnia Fri, 12 Apr 2024 o 10:16 AM wg Emilia Kowal

Aby przypisać wybrany produkt do kategorii, otwórz listę produktów: https://app.takedrop.pl/products/list i przejdź do edycji wybranego produktu. 


W domyślnie otwartej sekcji "Ogólne" należy kliknąć na sekcję, aby pojawiło się nowe okienko: Wybierz odpowiednią kategorię ("Ustaw tę kategorię") -> okienko zniknie i powrócisz do zakładki z produktem.


Przyciski "Przejdź do kategorii" lub "Cofnij" (przy zaznaczonej kropce) pozwalają nawigować między kategoriami i podkategoriami na sklepie -> na przykład w kategorii "Akcesoria różne" możemy mieć utworzone podkategorie "Dla dzieci", "Dla niego", "Dla niej", (...) a w nich kolejne podkategorie.


Pamiętaj aby zapisać wprowadzone zmiany.


Uwaga! Nie ma możliwości podpięcia danego produktu pod kilka różnych kategorii czy podkategorii. Możesz w tym celu skorzystać z opcji "Kopiuj produkt", która jest dostępna w sekcji "Zaawansowane" na dole strony:

Tym samym na liście produktów pojawi się kopia 1:1, którą będzie można podpiąć pod inną kategorię/podkategorię.Masowe dodawanie produktów do kategorii.


Aby dodawać masowo produkty do kategorii, otwórz listę produktów: https://app.takedrop.pl/products/list


Zaznacz odpowiednie produkty i kliknij na "Edytuj zaznaczone". W nowym okienku przesuń w prawo suwak "Kategoria" i kliknij w puste pole -> Wybierz następnie odpowiednią kategorię -> Zapisz zmiany. Na samym dole strony możesz ustawić, aby pokazywało Ci się nawet 96 produktów jednocześnie!Czy ten artykuł był pomocny?

To wspaniale!

Dziękujemy za opinię

Przepraszamy, że nie udało nam się pomóc!

Dziękujemy za opinię

Daj nam znać, jak możemy ulepszyć ten artykuł!

Wybierz co najmniej jeden powód
Wymagana weryfikacja captcha.

Wysłano opinię

Doceniamy Twój wysiłek i postaramy się naprawić artykuł