Integracja - Opinie z AliExpress

Utworzone przez Dominika Bednarska, Zmodyfikowano dnia Fri, 29 Mar 2024 o 10:19 AM wg Allan Mierzwa

Nowość! Już teraz skorzystaj z nowej integracji umożliwiającej zaimportowanie w kilku prostych krokach opinii użytkowników, którzy dokonali zakupu wybranego przez Ciebie produktu bezpośrednio na AliExpress: https://app.takedrop.pl/integrations/view/61


W oczach potencjalnych klientów recenzje są często postrzegane jako ważny czynnik wpływający na decyzję zakupową. Skoro kilka osób mówi, że produkt jest dobry, to rzeczywiście musi tak być. Dlatego warto jest zadbać o ten element  i tym samym wzmocnić wiarygodność swojej oferty.


__________________________________________________________________________


Aby zaimportować opinie w produkcie pochodzącym z AliExpress przejdź do jego edycji: https://app.takedrop.pl/products/list, a następnie otwórz sekcję "Opinie" i wybierz opcję "Importuj opinie z AliExpress":W następnym oknie możesz pozostawić domyślne ustawienia lub zmienić minimalną ilość gwiazdek opinii, które mają zostać zaimportowane:
Po pomyślnym imporcie wyświetli się komunikat jak poniżej, w którym należy kliknąć przycisk "Gotowe":Widok sekcji odświeży się i uzupełni o zaimportowane opinie:Uwaga! Jeśli wcześniej nie został zaznaczony checkbox "Automatycznie publikuj nowe opinie" (1), po imporcie należy przy każdej opinii zaznaczyć checkbox w kolumnie "Opublikowany" (2), aby wyświetlić je w karcie produktu na stronie sklepu.


*Przed opublikowaniem rekomendujemy przejrzeć zaimportowane opinie i w razie potrzeby przetłumaczyć je bądź poprawić błędy merytoryczne.

Czy ten artykuł był pomocny?

To wspaniale!

Dziękujemy za opinię

Przepraszamy, że nie udało nam się pomóc!

Dziękujemy za opinię

Daj nam znać, jak możemy ulepszyć ten artykuł!

Wybierz co najmniej jeden powód

Wysłano opinię

Doceniamy Twój wysiłek i postaramy się naprawić artykuł